Drobečková navigace

Úvod > Stavební práce > Rekonstrukce

Rekonstrukce

Stojíte před rozhodnutím, zda a jak rozsáhle rekonstruovat rodinný dům? Jaké vybrat materiály? Do jakých prací se pustit? S rekonstrukcí rodinných domů máme rozsáhlé zkušenosti. Úspěšně jsme opravili a modernizovali desítky staveb. Obraťte se na nás, rádi vám s rekonstrukcí domu pomůžeme – zajistíme pro vás dílčí i kompletní úpravy.

Úspora energií pomocí rekonstrukce

Rekonstrukce rodinného domu neznamená jen nový vzhled, ale také úspory energií. Při modernizaci se zaměříme na kritická místa, přes něž se ztrácí cenné teplo – jsou to okna, dveře, střechy, fasády, sokly, podlahy nebo sklepní prostory a půdy. Kompletní oprava domu pak přináší značné energetické úspory, které dosahují 30 až 40 % oproti současným nákladům na vytápění.

Finančně pomůže dotace na zateplení

V České republice dlouhodobě běží dotační programy pomáhající s financováním rekonstrukce. Pomůžeme vám získat prostředky na zateplení rodinného domu. Spolupracujeme s několika renomovanými projektovými kancelářemi, které jsou při získávání dotací úspěšné. Nebojte se administrativy, vše vyřídíme za vás.

Kompletní rekonstrukce domu

Zajistíme pro vás kompletní rekonstrukci rodinného domu. Provádíme zateplení fasády, střechy, podlah nebo soklů. Vyměňujeme okna i dveře. Zvládneme další vnitřní i vnější stavební úpravy.

Proč rekonstruovat s námi?

  • Používáme pouze kvalitní stavební materiály.
  • Záleží nám na řemeslném provedení prací.
  • Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího řešení.

Už brzy může mít váš dům novou fasádu i okna. Zavolejte nám!