Drobečková navigace

Úvod > Dotace

Dotace

Víte, že na zateplení rodinného domu nebo na revitalizaci bytového či panelového domu můžete získat dotace? Vaše investice se tak rázem sníží až o stovky tisíc korun. Díky tomu si můžete například dovolit lepší izolační materiály. Úspory na vytápění jsou pak mnohem vyšší. A ještě jednu dobrou zprávu pro vás máme – dotace vyřídíme za vás!

Dotace na zateplení RD

Dotace pro úsporné bydlení pomáhají při rekonstrukci i stavbě rodinného domu. Na stavební úpravy a zateplení můžete získat až 550 tisíc korun. Peníze lze použít na zateplení, výměnu oken a dveří nebo na výstavbu úsporného rodinného domu. S vyřízením dotace vám rádi pomůžeme. V tomto směru spolupracujeme s renomovanými projektanty, kteří umí prvotřídně připravit projekt a se žádostí o dotaci pomoct.

Dotace na revitalizaci bytových domů

Ani bytové domy nepřijdou zkrátka! Nově na dotace dosáhnou i malé bytové domy díky dotačnímu programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2022. Také pro ně dokážeme vyjednat dotaci na kompletní revitalizaci, modernizaci, zateplení a rekonstrukci. I v tomto případě je rozhodující projekt, který pro vás připraví a vyřídí naši spolupracovníci.

Co vše pro vás uděláme?

Stavbu, pro níž chcete získat dotaci, předběžně zdokumentujeme, zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku. Připravíme také rozvahu o možném získání dotace, posoudíme její výhodnost. Další kroky jsou v kompetenci projekční kanceláře, které podklady předáme. Kancelář pak vyřídí dotace na revitalizaci nebo zateplení.

Řekněte si i vy o dotaci. Vše pro vás rádi vyřídíme!